Nowoczesne odchudzanie

Nie zawsze do odchudzania tej czy innej części ciała potrzeba stosować restrykcyjne diety. Dzisiejsza medycyna oferuje nam coraz większą ilość zabiegów oraz preparatów, które pomogą nam wysmuklić ciało oraz poprawić kondycję skóry.

  • Najtańszą i najbardziej dostępną metodą są tabletki na odchudzanie. Znajdziemy je w każdej aptece. Przedział cenowy na każdą kieszeń. Za najtańsze zapłacimy 10 zł!!! Z kolei za najdroższe aż 200!! Skąd taka rozbieżność? Tajemnica tkwi w składzie. Preparaty bazujące na ekstraktach z egzotycznych roślin są droższe od tych zawierających, np. tylko chrom.
  • Na kolejnym miejscu uplasowała się endermologia, czyli masaż wykonywany pod ciśnieniem. Ujędrnia, odchudza, modeluje. Sprawia, że skóra staje się gładka, jędrna i sprężysta, wolna od cellulitu! Taka przyjemność będzie nas kosztować 110 zł. Niestety musimy się liczyć z tym, że efekty będą widoczne dopiero po serii zabiegów!
  • Kolejne miejsce należy do liposukcji, czyli zabiegu odsysania tkanki tłuszczowej. Możemy zdecydować się na usunięcie nadmiaru tłuszczu z brzucha, ud, pośladków, pleców, ramion, a nawet brody! Zabiegowi mogą poddać się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Warunek jest jeden: dobre zdrowie. Przed operacją należy wykonać komplet badań lekarskich. Liposukcję wykonuje się w znieczuleniu ogólnym lub  miejscowym. Pacjent wraca do domu jeszcze tego samego dnia! Niestety, taki zabieg to spory wydatek. Musimy mieć w zanadrzu 2000 zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *